Trochu pravidel pro členy

Napsal uživatel Eva dne So, 11.07.2020 - 19:12

Ahoj lidi,

Prosím o trochu pozornosti, chci vám připomenout pár pravidel pro loděnici.

Jestli se mnou souhlasíte, máme moc pěknou loděnici, kterou nám můžou všichni závidět. Tak se podle toho chovejte a vždy odcházejte, až když po sobě všechno uklidíte!

Nechala jsem vyvézt popelnice, tak třiďte odpadky. Nově zkusíme třídit papír - na popelnici je cedule PAPÍR - tak ho do ní házejte. Máme popelnici na plast, už jsme ji letos poněkolikáté vyváželi do žluté plastové za koněm, tak do ní dávejte prosím jenom PLASTY. Též upozorňuji na popelničku na plechovky, nasbírali jsme jich celkem dost... Sklo netřídíme, ale zkuste to, co jste si přivezli, také odvézt. Za koněm jsou popelnice na všechen tříděný odpad, tak je používejte!

Vždy po sobě vynášejte a třiďte odpadky z klubovny, ať je po vás nemusí vynášet další lidi.

Když umyjete nádobí, nenechávejte ho venku, tam se do druhého dne zasviní. Dejte ho do klubovny, nebo použijte utěrku a utřete a ukliďte do skříně. Jo a můžete občas někdo vyprat utěrky nebo doplnit jar.

Sklenice od Štěpána vracejte do stánku.

Nenechávejte nic na trávníku, když to tam leží dýl, tak tráva pod tím předmětem hyne. Uklízejte i hadici a prosím nerozpojujte ji, nebo když musíte, tak vracejte do původního stavu.

A nyní se obracím na milé maminky: prosím uklízejte kamení ze dna bazénku po svých dětech. Po vašem odchodu musí být dno čisté. PROČ? Protože když tam ty zkurvený šutry necháte, rychleji se tam tvoří řasa a bazén se rychleji zamrdá. Kromě toho se kámen může dostat dovnitř filtru a poškodit ho. Pravidelná péče o bazén zabere hromadu času.

Děkuji

Eva