logo
Publikováno na OK Sokol Troja (http://vodacitroja.cz)

Registrace Sokolu Troja pod ČSK + registrace závodníků

Autor Kaca
Vytvořeno 01.06.2018 - 13:57

Ahoj všem!
Po nekonečné řadě úřednických peripetií se nám podařilo zaregistrovat Sokol Troja pod ČSK. Pro vás to znamená, že pokud budete odteď chtít jezdit slalomové, sjezdové či jiné závody organizované pod ČSK, budete se moci přihlašovat za Sokol Troja. Pokud navíc budete mít i svou registraci, můžete sbírat body a vyjíždět si výkonností třídy a podobně ;) .

Pro registraci závodníků je potřeba projít ještě další sérií byrokratických úkonů, ale už to není tak hrozný.
Pokud se budete chtít zaregistrovat, nejlepší bude, když se mi ozvete a já vás vložím do systému. Poté co vás schválí, dostanete registrační číslo a musíte ještě zaplatit poplatky. Je třeba zaplatit registraci (známku) a koupit průkaz. Buď přijdete osobně na svaz a zaplatíte za průkaz 5,-Kč a za členskou registraci 10,-Kč/osobu, a nebo nahlásíte, že posíláte peníze (a za koho) Ivo Eichlerovi (eichler@cuscz.cz) a pošlete peníze na účet svazu (20001-1717107504/0600) a oni vám pošlou poštou průkazky na Vámi zadanou adresu.
Obecně bude lepší když to budeme dělat hromadně a nechodit tam (neposílat to) po jednom. Takže se prosím kdyžtak nějak dohodněte. Přednostně to budeme řešit vždy na začátku sezóny. Během roku už jen ve výjimečných případech nebo větším počtu lidí.

V tuhle chvíli řeším registraci sebe a Betky, takže jestli máte ještě někdo zájem, ozvěte se! Teď je ta správná chvíle ;)

Sportu zdar a závodění obzvlášť :-P

Káča
+420606649454
baresova.katerina@gmail.comURL
http://vodacitroja.cz/node/3266