vyvezení a vyčištění wc kabiny

Ahoj kamarádi, po dohodě se Štěpánem jsem objednal meilem vyvezení WC kabiny u firmy ToiToi. Po tel. domluvě mi bylo sděleno, že firma jezdí do Troji každé úterý ráno mezi 7 a 8 hodinou ráno, tzn. nejbližší možný termín na vyčištění wc kabiny je příští úterý tzn. 28.7. mezi cca 7:00 až 8:00 ráno.
Tímto se obracím s dotazem, především na maminky s dětmi, které hojně loděnici v letních měsících využívají s dětmi během dne, zda by si naplánovali příští úterý ráno resp. dopoledne v Troji ve zmíněném čase a umožnili firmě ToiToi vjezd a vyčištění kabiny a dále zaplatili fakturu za vyvezení.
Kontakt na pana Hostounského s kterým jsem vyvezení domlouval je: +420-602 336 158.
Tímto vám děkuji a přeji pěkný den.
To samé je třeba dojednat ohledně popelnic s Pražskými technickými službami na telefonu s paní Krčkovou 284 098 448, která prověřuje s kým byl svoz odpadu nasmlouván, když to zařizoval Jarda.Ještě se mi ozve.
Bouky


Ahoj, můžu zajet do loděnice příští úterý 28.7. a zajistit odvoz toitoiky. Mám zavolat panu Houstounskému a termín mu potvrdit? Fakturu pak budu platit hotově na místě?

Kdyžtak mohu zavolat i na popelnice a domluvit je na stejné dopoledne ať se to sfoukne naráz ;)

Bety B.


Ahoj, tak ještě jednou, svoz popelnic pro naši Loděnici je nasmlouvaný s firmou Ipodec ( máme od nich popelnice s hrochem, aspoň doufam )ne PTS. Kontakt je 286 583 310. Bouky