Visací zámek od štendru a bordel ze zájezdů

Obrázek uživatele JKB

Ahoj kamarádi,
včera odpoledne jsem zjistil, že na dveřích od štendrovny se slalomkama (vlevo od klubovny) chybí visací zámek. Netuším, jestli ho někdo nechtěl přehodit jinam nebo ho ztratil, každopádně bych chtěl apelovat na všechny, aby loděnici při odchodu zajistili a zkontrolovali uzamčení i těch dveří, které sami neodemykali. A když zámek nemůžete najít, zavolejte někomu z výboru, abychom tam dali nový.

A potom, když už se vrátíte po 10 dnech ze zájezdu, zkuste vykydat odpadky z Tranzitů někde jinde místo naplnění oddílových popelnic a poházení plechovek od piva a krabic kolem.

Díky za spolupráci, ať to tu máme hezký.


Obrázek uživatele Prochy

Čau Kubo,
včera jsem byl pádlovat a posbíral jsem po nás ty odpadky do krabice, ale problém je spíš v těch přeplněných popelnicích a ty byli už před naším odjezdem jen teď už úplně přetékají. Já bohužel nemám na žádném autě kouli tudíž s nimi na smeťák nezajedu, ale co jsem koukal tak by bylo dobré i vzadu posekat a možná i nějaké další práce. Nebylo by dobré uspořádat brigádu a nebo alespoň sepsat co je potřeba udělat že by si to každý nějak rozebral a nemusela se svolávat jednotná brioška. Já bych tuhle sobotu klidně i něco udělat mohl a věřím tomu že když řeknu Kubovi a Terce (ti noví čekatelé že mi také pomůžou).

Honza


Ahoj, určitě rád pomůžu ;)
//Jakub


Nechápu, jak může někdo ztratit visací zámek... Jen se přidávám ke Kubovi - chovejte se k loděnici jako ke klubu, kam mají přístup jen výjimeční lidé, a ne jako ke skladu lodí či skládce odpadků. Děkuji, Eva