Neplánovaná odstávka minulý víkend

Obrázek uživatele honza

Jak jste si možná někteří všimli, o víkendu stránky vodacitroja.ath.cx nefungovaly. Potkalo mě stěhování (výměna oken) a počítač musel nakonec taky pryč. pokud máte někdo možnost a ochotu hostit náš (zatím experimentální) web na spolehlivějším místě než je u mě na stole, budu jedině rád. Tohle je stejně provyzóryjum.


Obrázek uživatele honza

Dneska jsem stránky přesunul na komerční hosting (xhosting.cz), zatim free program. Kdyby něco nechtělo fungovat, pište, pište. Budou přístupné jak přes vodacitroja,ath,cx tak přes vodacitroja.xhosting.cz. Když se oddíl rozhodne investovat 50Kč/měsíc tak i přes vodacitroja.cz.


Ozývám se, protože nemám přístupový kód. Kde se ho dovím?
Eva Boukalová


Obrázek uživatele honza

Vlevo na stránkách je "Přihlášení" a chlívky "Uživatelské jméno" a "Heslo". Hned pod tímhle můžeš kliknout na "vytvořit nový účet", což je přesně to co chceš: Vyplníš tam kdo jsi a svůj e-mail, na který ti pak přijde tvoje heslo na stránky


Obrázek uživatele honza

Tak jsem se rozhodl zkusit stránky rozchodit na xhosting.cz.
Vyzkoušíme to nejdřív na free tarifu a když se to osvědčí, je tam slušnej tarif za 49Kc/měsíc. Hlavní důvody pro xhosting:

  1. Chodí tam drupal, tj. systém, na kterém stránky jedou).
  2. Free hosting, takže to jde snadno otestovat. (Hlavní nevýhoda free tarifu je, že stránky jsou na doméně: vodacitroja.xhosting.cz. za vodacitroja.cz je nutné dát tech 49Kc.)
  3. Slušná cena.

Co vy na to?


Obrázek uživatele JKB

Já jsem pro :-)


Hele a co stránku dát na oficiální trojskou stránku. Je na tebe spojení přes ICQ moje je 347-750-038.
Něco mi ještě napadlo, ale nevím jestli to není blbost tak se mi to nechce veřejně ventilovat (-: